Jesteś 371 818 Gościem na stronie
 

Witamy na naszej stronie internetowej!

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe MAGMA powstało w 2002 roku. Od 2005 roku zaopatrujemy zakłady stolarskie w okucia i akcesoria meblowe oraz materiały i narzędzia do produkcji mebli i wyrobów z drewna. Od początku swojej działalności szczególny nacisk kładziemy na profesjonalną i sprawną obsługę klientów...

zobacz więcej

 

Oferta

Nowości

Promocje

Usługi

 

O firmie

 

 

 Obecnie nasza strona internetowa jest w przebudowie za utrudnienie przepraszamy.

 

RODO

KLAUZULA INFORMACYJNA RODO MAGMA.pdf

 

 

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe MAGMA  powstało w 2002 roku. Od 2005 roku zaopatrujemy zakłady stolarskie w okucia i akcesoria meblowe oraz materiały i narzędzia do produkcji mebli i wyrobów z drewna. Od początku swojej działalności szczególny nacisk kładziemy na profesjonalną i sprawną obsługę klientów.

 

Szeroki asortyment towarów oraz atrakcyjne ceny sprawiają, że jesteśmy cenionym dostawcą dla wielu firm i osób indywidualnych. Zadowolony klient jest dla nas powodem do satysfakcji. Jesteśmy dystrybutorem wiodących polskich i światowych producentów w branży drzewnej i meblarskiej. U nas cena zawsze odpowiada jakości.

 

Oferujemy Państwu fachowe porady w sprawach konstrukcji, wyposażenia oraz stylu mebli i innych wyrobów. Kompetentna obsługa zapewni państwu komfort pracy i terminowość realizacji dostaw. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby wykonujące meble, zakłady stolarskie produkujące okna, drzwi, schody i parkiety. Realizujemy niestandardowe zamówienia i nowatorskie projekty - tyko dajcie nam się wykazać. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W celu otrzymania szerszych informacji prosimy o przejście do działu KONTAKT i skorzystania z pomocy naszych pracowników.

 

 

                                                                                  Magma... dla Stolarzy...

 
partnerzy